W czwartek, 27 grudnia, rozpoczynamy okres odwiedzin duszpasterskich rodzin naszej Parafii.

27.12.2018 – CZWARTEK od godz. 8.30
    1. II Str. Domaczki - od P. Pałosz do P. Skrudlik (49)
    2. Podkamienne - ul. Błonie od p. Jurczak - Mazur - Sowa, ul. Beskidzka nr 1 do 6 do p. Bukowskich, potem pani Janosz - Kołaczek, ul. Bukowa do góry, ul. Borowa, ul. Błonie (domy od góry) i dalszy ciąg ul. Beskidzkiej do p. Nalborczyk (45)
    3. Podkamienne - od góry - ul Macierzankowa, Makowa, Beskidzka, Bławatków od p. Duraj do p. Żelaźnicki

28.12.2018 – PIĄTEK od godz. 8.30
    1. Górnica Bukowska od p. Kierpiec do p. Prus (strona parzysta) wraz z ul. Brzozową (25)
    2. Cygańskie - od p. Gruczyńskich do p. Pałoszów (37)
    3. Cygańskie - od p. Marii Wróbel do p. Piętków (35)

29.12.2018 – SOBOTA od godz. 8.30
    1. Cz. Dolny hurtownia farb - od p. Marczak do p. Adamus (27)
    2. Cz. Dolny hurtownia farb - od p. Nalborczyk, do p. Błasiak Hyliński (29)
    3. Pniaki - Granica od p. Kocur do p. Teresy i Wiesława Lipowieckich (33)

31.12.2018 – PONIEDZIAŁEK od godz. 8.30
    1. Cz. Dolny domy k. Dworu, Górnica Dworska, ul. Drzewna, Długa po obu str do nr.5 i dalej nr parzyste. (20)
    2. Cz. Dolny domy k. Dworu, Górnica Dworska, ul. Dogodna, Dwór, dalej ul. Długa numery nieparzyste od 15 do 7 dalej ul. Dostatnia i Południowa. (20)

02.01.2019 – ŚRODA od godz. 8.30
    1. Bukowiec Porąbski Górny od p. Gargaś do p. Prządka – Bieniek (37)
    2. II Str. Domaczki - od P. Kowalskich do p. Zacny – Botko (34)
    3. Osiedle Tysiąclecia p. Foryś - Skok do p. Rokowskich ul. Cedrowa prawą stroną do p. Drewniany, później po obu stronach do P. Wojciechowski – Berek (51)

03.01.2019 – CZWARTEK od godz. 8.30
    1. Domy koło stadionu, ul. Czeremchowa i dalej Gąsiorkówka (33)
    2. Zagłebocze ul. Zielona cz. II - od p. Tyrtania do p. Szatan po prawej stronie (35)
    3. Zagłebocze ul Zielona cz. I - od p. Niemczyk - Lachendro do p. Jurdzeń po lewej stronie (35)

04.01.2019 – PIĄTEK od godz. 8.30
    1. Pasionki - od góry po prawej stronie - od p. Dudziak do p. Prus. ul. Lazurowa, Lipowa Lustrzana, Literacka, Liliowa Leśna ( p.Wróbel, Kudłacik Maria i Pawińska Maria (50)
    2. Pniaki - Granica od pani Józefy Kędzia do p. Czarnik-Gałuszka (30)

05.01.2019 – SOBOTA od godz. 8.30
    1. Kępa: ul. Kościelna od Pomnika do kaplicy przy starej krzyżówce (37)

07.01.2019 – PONIEDZIAŁEK od godz. 8.30
    1. Bukowiec Porąbski Dolny od p. Kilijan do p. Baścik (28)
    2. Bukowiec Czaniecki: od p. Bryndza - Adamus do p. do P. Bączków (32)
    3. Aleja Fabryczna - ul. Królewska od p. Martyniaków, ul. Kasztanowa, Koralowa oraz Kęcka do p. Kąkolów (44)

08.01.2019 – WTOREK od godz. 8.30
    1. Cz. Górny - z ul . KKW od nr 151 (p. Dwornik i Surma) do nr 115 p. Sordylów (44)
    2. Domy za Cmentarzem – do końca ul. Bratków.
    3. Domy za Cmentarzem – c.d. ul. Cierniowa do P. Szlagor

09.01.2019 – ŚRODA od godz. 8.30
    1. II strona Domaczki od p. Olbrzymek do p. Iskierki (27)
    2. Łęg od p. Genowefy Kula do nr 15 z bocznymi uliczkami. (31)
    3. Domy pod Kościołem od ul. Bratniej 3 (od zakrętu) i dalej ul. Bukowska w stronę kościoła, ul. Brzegowa, Bluszczowa, Kalinowa 29 – od godz. 11.00

10.01.2019 – CZWARTEK od godz. 8.30
    1. Bukowiec Porąbski Dolny do p. Syga do p. Wątor (28)

11.01.2019 – PIĄTEK od godz. 8.30
    1. Cz. Dolny - od p. Noworyta - Kotlarczyk, część ul. Kęckiej (nr 42, 42a, 33, 34, 34a, 36), cała ul. Konwaliowa po obu stronach do p. Kajor oraz ul. Krokusów (41)
    2. Pasionki Stawy - od góry po lewej stronie od p. Marczak do p. Elżbieciak, ul. Leśna, Miodowa, (Czulak, Młocek, Młocek), ul. Leszczynowa, ul. Lodowa i z Lodowej na Górkę ( Gałuszka. Legut Możdżeń Elżbieciak) (28)

12.01.2019 – SOBOTA od godz. 8.30
    1. Budziany cz. II - od p. Janosz ul. Zdrojowa, Zamkowa, Zachodnia do p. Kudłacik (28)
    2. Potok: ul. Kryształowa od nr 2 po prawej, lewą powrót i dalej ul. Krucza  (27)
    3. Cz. Górny od p. Mazgaj – Kopytko do p. Ryłko (31)

14.01.2019 – PONIEDZIAŁEK od godz. 8.30
    1. Cz. Górny - ul. K. W od p. Kadłubickich -Kierpiec do p. Kolber – Kasperek (45)
    2. II strona Domaczki: od p. Marusarz do p. Rudzkich (29)

15.01.2019 – WTOREK od godz. 8.30
    1. Bukowiec Porąbski Górny od p. Bieniek Stanisław do p. Kolber (22)
    2. Górnica Bukowska od p. Kazimierza Kowalskiego do p. Romik (strona nieparzysta) wraz z ul. Brzoskwiniową (28)
    3. Przytnica (35)

16.01.2019 – ŚRODA od godz. 8.30
    1. Cz. Dolny - od p. Bakalarskich, ul. Korzenna, Kręta (34)
    2. Budziany cz. I - od p. Boleslawa Bogacza z ul. Zagajników, cała ulica Zagłębocze do p. Bolesława Kiznera (35)
    3. Osiedle na Krzyżówce (29) od godz. 11.00

18.01.2019 – PIĄTEK od godz. 8.30
    1. Bukowiec Czaniecki: od p. Stalec - Mika do p. Sadlik – Nowakowski (36)
    2. II Str. Domaczki - od P. Wróblewskich do p. Gąsiorek – Grajny (32)
    3. Cz. Dolny – ul. Krótka. Kamienna, Kęcka do nr 25 i powrót do nr 3. (26) –od godz. 12.00

19.01.2019 – SOBOTA od godz. 8.30
    1. Cz. Górny – od. p. Warchał do p. Wiśniowskich (29)
    2. Osteria - ul. Kęcka od p. Duraj Zemczak, ul. Kwiatowa, Kęcka i Kościelna do p. Zontek (40)