Msze Św. w intencji Rejonów Kolędowych z błogosławieństwem rodzin:
Poniedziałek 3. I 2022 godz. 18.00
- Cz. Dolny - od p. Bakalarskich, ul. Korzenna, Kręta.
- Cz. Dolny - od p. Noworyta - Kotlarczyk, część ul. Kęckiej (nr 42, 42a, 33, 34, 34a, 36), cała ul. Konwaliowa po obu stronach do P. Kajor oraz ul. Krokusów.
- Osteria.( ul. Kęcka od p. Duraj Zemczak, ul. Kwiatowa, Kęcka i Kościelna do p. Zontek).
- Cz. Dolny – ul. Krótka. Kamienna, Kęcka do nr 25 i powrót do nr 3.
- Osiedle Tysiąclecia p. Foryś - Skok do p. Rokowskich ul. Cedrowa prawą stroną do p. Drewniany, później po obu stronach do P. Wojciechowski – Berek.
- Domy za Cmentarzem I – (ul. KKW 62-82, ul. Pejzażowa, ul. Wesoła, ul. Bratków).
- Domy za Cmentarzem II – Cierniowa do P. Szlagor (ul. Cierniowa, ul. Cisowa, ul. Brzegowa, ul. Cytrynowa).
- Domy koło stadionu, ul. Czeremchowa i dalej Gąsiorkówka.
- Przytnica.
- Pasionki - od góry po prawej stronie - od p. Dudziak do p. Prus. ul. Lazurowa, Lipowa Lustrzana, Literacka, Liliowa Leśna (p.Wróbel, Kudłacik Maria i Pawińska Maria.
- Pasionki Stawy - od góry po lewej stronie od p. Marczak do p. Elżbieciak, ul. Leśna, Miodowa, (Czulak, Młocek, Młocek), ul. Leszczynowa, ul. Lodowa i z Lodowej na Górkę (Gałuszka. Legut Możdżeń Elżbieciak).
- Cygańskie - od p. Gruczyńskich do p. Pałoszów.
- Cygańskie - od p. Marii Wróbel do p. Piętków.
- Podkamienne - od góry - ul Macierzankowa, Makowa, Beskidzka, Bławatków od p. Duraj do p. Żelaźnicki.
- II Str. Domaczki - od P. Pałosz do P. Skrudlik.
- II strona Domaczki: od p. Marusarz do P. Rudzkich.
- II Str. Domaczki - od P. Agnieszka Wrona do P. Gąsiorek – Grajny.
- II Str. Domaczki - od P. Kowalskich do P. Zacny – Botko.
- II strona Domaczki od P. Olbrzymek do P. Czaja.
- Cz. Górny - z ul. KKW od nr 151 (p. Dwornik i Surma) do nr 115 p. Sordylów.
- Cz. Górny - ul. K. W od p. Kadłubickich -Kierpiec do p. Kolber – Kasperek.
- Cz. Górny od p. Mazgaj – Kopytko do p. Ryłko.
- Cz. Górny – od. p. Warchał do p. Wiśniowskich.
- Pniaki - Granica od p. Kocur do p. Teresy i Wiesława Lipowieckich.
- Pniaki - Granica od p. Kędzia do p. Czarnik-Gałuszka.
- Zagłebocze ul. Zielona cz. II - od p. Tyrtania do p. Szatan po prawej stronie.
- Zagłebocze ul Zielona cz. I - od p. Niemczyk - Lachendro do p. Jurdzeń po lewej stronie.
- Budziany cz. II - od p. Janosz ul. Zdrojowa, Zamkowa, Zachodnia do p. Kudłacik
- Budziany cz. I - od p. Boleslawa Bogacza z ul. Zagajników, cała ulica Zagłębocze do p. Bolesława Kiznera.
- Bukowiec Porąbski Górny od p. Gargaś do p. Prządka – Bieniek.
- Bukowiec Porąbski Górny od p. Bieniek Stanisław do p. Kolber.
- Bukowiec Porąbski Dolny do p. Syga do p. Wątor.
- Bukowiec Porąbski Dolny od p. Kilijan do p. Baścik.
- Bukowiec Czaniecki: od p. Stalec - Mika do p. Sadlik – Nowakowski.
- Bukowiec Czaniecki: od p. Bryndza - Adamus do p. do P. Bączków.
Piątek 14. I 2022 godz. 18.00
- Domy pod Kościołem od ul. Bratniej 3 (od zakrętu) i dalej ul. Bukowska w stronę kościoła, ul. Brzegowa, Bluszczowa, Kalinowa.
- Aleja Fabryczna - ul. Królewska od p. Martyniaków, ul. Kasztanowa, Koralowa oraz Kęcka do p. Kąkolów
- Kępa: ul. Kościelna od Pomnika do „Kaplicy Miłosierdzia”.
- Osiedle na Krzyżówce.
- Potok: ul. Kryształowa od nr 2 po prawej, lewą powrót i dalej ul. Krucza.
- Czaniec Dolny domy k. Dworu i Hurtowni farb oraz z Górnicy Dworskiej na godz. 18.00.
- Podkamienne - ul. Błonie od p. Jurczak - Mazur - Sowa, ul. Beskidzka nr 1 do 6 do p. Bukowskich, potem pani Janosz - Kołaczek, ul. Bukowa do góry, ul. Borowa, ul. Błonie (domy od góry) i dalszy ciąg ul. Beskidzkiej do p. Nalborczyk.
- Górnica Bukowska od p. Kierpiec do p. Prus (strona parzysta) wraz z ul. Brzozową.
- Górnica Bukowska od p. Kazimierza Kowalskiego do p. Romik (strona nieparzysta) wraz z ul. Brzoskwiniową.
- Łęg od p. Genowefy Kula do nr 15 z bocznymi uliczkami.