Ze względu na aktualną sytuację, Wizyta duszpasterska zwana „Kolędą” w tym roku nie odbędzie się w tradycyjny sposób. Nie będziemy odwiedzać Waszych domów, ale w zamian zapraszamy do naszego Kościoła Parafialnego na Msze Św. w int. poszczególnych rejonów kolędowych. Msza Św. ta będzie połączona z błogosławieństwem rodzin i będzie odprawiana o godz. 18.00. Podobnie jak to było rok temu. Msze Św. w int. rejonów kolędowych rozpoczniemy odprawiać po Nowym Roku od 3 stycznia.

Msze Św. w intencji Rejonów Kolędowych z błogosławieństwem rodzin:

Poniedziałek  3. I 2022   godz. 18.00
  • Cz. Dolny - od p. Bakalarskich, ul. Korzenna, Kręta.
  • Cz. Dolny - od p. Noworyta - Kotlarczyk, część ul. Kęckiej (nr 42, 42a, 33, 34, 34a, 36), cała ul. Konwaliowa po obu stronach do P. Kajor oraz ul. Krokusów.
  • Osteria.( ul. Kęcka od p. Duraj Zemczak, ul. Kwiatowa, Kęcka i Kościelna do p. Zontek).
  • Cz. Dolny – ul. Krótka. Kamienna, Kęcka do nr 25 i powrót do nr 3.
Wtorek   4. I 2022   godz. 18.00
  • Osiedle Tysiąclecia p. Foryś - Skok do p. Rokowskich ul. Cedrowa prawą stroną do p. Drewniany, później po obu stronach do P. Wojciechowski – Berek.
  • Domy za Cmentarzem I – (ul. KKW 62-82, ul. Pejzażowa, ul. Wesoła, ul. Bratków).
  • Domy za Cmentarzem II – Cierniowa do P. Szlagor (ul. Cierniowa, ul. Cisowa, ul. Brzegowa, ul. Cytrynowa).
  • Domy koło stadionu, ul. Czeremchowa i dalej Gąsiorkówka.
  • Przytnica.
Środa   5. I 2022    godz. 18.00
  • Pasionki - od góry po prawej stronie - od p. Dudziak do p. Prus. ul. Lazurowa, Lipowa Lustrzana, Literacka, Liliowa Leśna (p.Wróbel, Kudłacik Maria i Pawińska Maria.
  • Pasionki Stawy - od góry po lewej stronie od p. Marczak do p. Elżbieciak, ul. Leśna, Miodowa, (Czulak, Młocek, Młocek), ul. Leszczynowa, ul. Lodowa i z Lodowej na Górkę (Gałuszka. Legut Możdżeń Elżbieciak).
  • Cygańskie - od p. Gruczyńskich do p. Pałoszów.
  • Cygańskie - od p. Marii Wróbel do p. Piętków.
Piątek   7. I 2022      godz. 18.00
  • Podkamienne - od góry - ul Macierzankowa, Makowa, Beskidzka, Bławatków od p. Duraj do p. Żelaźnicki.
  • II Str. Domaczki - od P. Pałosz do P. Skrudlik.
  • II strona Domaczki: od p. Marusarz do P. Rudzkich.
  • II Str. Domaczki - od P. Agnieszka Wrona do P. Gąsiorek – Grajny.
  • II Str. Domaczki - od P. Kowalskich do P. Zacny – Botko.
  • II strona Domaczki od P. Olbrzymek do P. Czaja.
Poniedziałek   10. I  2022    godz. 18.00
  • Cz. Górny - z ul. KKW od nr 151 (p. Dwornik i Surma) do nr 115 p. Sordylów.
  • Cz. Górny - ul. K. W od p. Kadłubickich -Kierpiec do p. Kolber – Kasperek.
  • Cz. Górny od p. Mazgaj – Kopytko do p. Ryłko.
  • Cz. Górny – od. p. Warchał do p. Wiśniowskich.
  • Pniaki - Granica od p. Kocur do p. Teresy i Wiesława Lipowieckich.
  • Pniaki - Granica od p. Kędzia do p. Czarnik-Gałuszka.
Wtorek   11. I  2022      godz. 18.00
  • Zagłebocze ul. Zielona cz. II - od p. Tyrtania do p. Szatan po prawej stronie.
  • Zagłebocze ul Zielona cz. I - od p. Niemczyk - Lachendro do p. Jurdzeń po lewej stronie.
  • Budziany cz. II - od p. Janosz ul. Zdrojowa, Zamkowa, Zachodnia do p. Kudłacik
  • Budziany cz. I - od p. Boleslawa Bogacza z ul. Zagajników, cała ulica Zagłębocze do p. Bolesława Kiznera.
Środa    12. I  2022      godz. 18.00
  • Bukowiec Porąbski Górny od p. Gargaś do p. Prządka – Bieniek.
  • Bukowiec Porąbski Górny od p. Bieniek Stanisław do p. Kolber.
  • Bukowiec Porąbski Dolny do p. Syga do p. Wątor.
  • Bukowiec Porąbski Dolny od p. Kilijan do p. Baścik.
Czwartek    13. I  2022      godz. 18.00
  • Bukowiec Czaniecki: od p. Stalec - Mika do p. Sadlik – Nowakowski.
  • Bukowiec Czaniecki: od p. Bryndza - Adamus do p. do P. Bączków.

Piątek     14. I  2022     godz. 18.00
  • Domy pod Kościołem od ul. Bratniej 3 (od zakrętu) i dalej ul. Bukowska w stronę kościoła, ul. Brzegowa, Bluszczowa, Kalinowa.
  • Aleja Fabryczna - ul. Królewska od p. Martyniaków, ul. Kasztanowa, Koralowa oraz Kęcka do p. Kąkolów
  • Kępa: ul. Kościelna od Pomnika do „Kaplicy Miłosierdzia”.
  • Osiedle na Krzyżówce.
  • Potok: ul. Kryształowa od nr 2 po prawej, lewą powrót i dalej ul. Krucza.
Poniedziałek 17. I  2022    godz. 18.00
  • Czaniec Dolny domy k. Dworu i Hurtowni farb oraz z Górnicy Dworskiej na godz. 18.00.
Wtorek 18. I 2022
  • Podkamienne - ul. Błonie od p. Jurczak - Mazur - Sowa, ul. Beskidzka nr 1 do 6 do p. Bukowskich, potem pani Janosz - Kołaczek, ul. Bukowa do góry, ul. Borowa, ul. Błonie (domy od góry) i dalszy ciąg ul. Beskidzkiej do p. Nalborczyk.
  • Górnica Bukowska od p. Kierpiec do p. Prus (strona parzysta) wraz z ul. Brzozową.
  • Górnica Bukowska od p. Kazimierza Kowalskiego do p. Romik (strona nieparzysta) wraz z ul. Brzoskwiniową.
  • Łęg od p. Genowefy Kula do nr 15 z bocznymi uliczkami.