W uroczystość Objawienia Pańskiego nasza parafia wzięła udziału w Orszaku Trzech Króli.
W związku z sytuacją pandemiczną miała nieco skromniejszy charakter niż było to do tej pory. O godz. 10.10 wraz z Królami i wiernymi zgromadziliśmy się na placu kościelnym przy szopce Bożonarodzeniowej, przy której wspólnie, przy akompaniamencie akordeonu, gitar, saksofonu, odśpiewaliśmy kolędy. Następnie w procesji udaliśmy się do kościoła na mszę św. podczas której Królowie oddali pokłon i złożyli dary dzieciątku Jezus. Po mszy św. dzieci i młodzież z Koła Misyjnego przedstawiła inscenizację kolędową oraz przeprowadziła, przed kościołem, zbiórkę ofiar na dzieci z krajów misyjnych. Dziękujemy wszystkim za wsparcie tego dzieła oraz zorganizowanie uroczystości Trzech Króli.