„Choroba i cierpienie mają sens, gdy są łączone z krzyżem Chrystusa…”

W sobotę 10 czerwca br., w naszej parafii przeżyliśmy wraz z chorymi, seniorami i ich opiekunami Parafialny Dzień Chorego.
Podczas Mszy św., sprawowanej przez ks. proboszcza, była możliwość przyjęcia Sakramentu Namaszczenia Chorych. Mogli z niej skorzystać Ci wierni, którzy byli w stanie o własnych siłach lub z pomocą innych dotrzeć do kościoła. Po Mszy św. uczestniczyliśmy wzruszającym przedstawieniu pt. „Moc z Krzyża” w wykonaniu dzieci i młodzieży naszej parafii. Następnie z chorymi i starszymi spotkaliśmy  przy wspólnym stole w Domu Katechetycznym na poczęstunku.
Pamiętajmy w naszych modlitwach przez wstawiennictwo Maryi – Uzdrowienia chorych, o tych wszystkich, którzy każdego dnia zmagają się z chorobą i cierpieniem.