W niedziele Palmową Liturgia Kościoła wspomina dzień wjazd Pana Jezusa do Jerozolimy, a także rozpoczyna obchody Wielkiego Tygodnia.

Na pamiątkowe tego wydarzenie w kościołach odbywają się  Uroczyste Msze św. z obrzędem poświęcenia palm i procesji wokół kościoła.
Ten dzień zgromadził w naszej parafii wielu wiernych, a pośród nich dzieci z wykonanymi  własnoręcznie palmami. Po Mszy św. o godz. 12.00  odbył się konkurs na najładniejszą palmę. Jury w składzie: S. Konstancja, Ks. Piotr, Ks. Jerzy i Sołtys Wiesław wyłoniło zwycięzców:
I miejsce - Martynka Sz.
II miejsce - Maria i Antoni B.
III miejsce - Jan i Antoni S.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu i dziękujemy za piękne duchowe przeżycie Niedzieli Palmowej - pamiątki uroczystego wjazdu Jezusa do Jerozolimy. Sponsorom za ufundowanie pięknych i wartościowych Nagród.