Niedziela  10.I.2021 r.   ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO   
  6.45     Michał Walusiak w 9 rocz. śmierci z mamą Elżbietą w 16 rocz. śmierci.
  8.00     Za wszystkich zmarłych wypominanych w naszej parafii.
  9.00     + Henryk Kliś w 2 rocz. śmierci z bratem Ks. Erwinem.
10.30     + Maria Matejko w rocz. śmierci z mężem Janem.
12.00     + Antonina Olbrzymek w 5 rocz. śmierci z mężem Albinem.
15.30     + Andrzej Guziński – oddany swoim pacjentom lekarz, który posługiwał na terenie Czańca.
16.30     Nabożeństwo do Św. Jana Pawła II o powołania kapłańskie i zakonne.
17.00     Za parafian.

Poniedziałek 11.I
  6.30     + Salomea Wnętrzak w 13 rocz. śmierci.
  7.00     + Krzysztof Gawęda do pogrzebu.
18.00     + Jan Borak do pogrzebu.

Wtorek  12.I
  6. 30    + Antoni Zawarus w 9 rocz. śmierci z rodzicami z obu stron.
  7. 00    + Teresa Adamus z córką Beatą.
18. 00    + Adelajda Marczak do pogrzebu.

Środa  13.I
  6.30    + Andrzej Dwornik do pogrzebu.
  7.00    + Krzysztof Gawęda do pogrzebu.
18.00    1. + Franciszek Wieroński do pogrzebu.
         2. Dziękczynno - błagalna w int Wspólnoty Ewangelizacyjnej z naszej parafii.

Czwartek  14.I
  6.30    + Franciszek i Maria Gibas.
  7.00    + Urszula Matusiak w 1 rocz. śmierci.
17.00    Adoracja i nabożeństwo do Matki Bożej Czanieckiej.         
18.00    + Franciszek i Anna Pawica z córkami Michaliną, Janiną i synem Marianem.

Piątek  15.I
  6.30     + Adelajda Marczak do pogrzebu.
  7.00     + Janina Błasiak w 2 rocz. śmierci z rodzicami.
18.00     + Franciszek Wieroński do pogrzebu.

Sobota  16.I
  6.30     + Helena Pszczółka do pogrzebu.
  7.00     + Anna Pawińska z ojcem Wiktorem.
18.00     + Czesław Kozieł w 4 rocz. śmierci z żoną Anną.

2 Niedziela Zwykła  17.I.2021 r.
  6.45     Za parafian.
  8.00     Za wszystkich zmarłych wypominanych w naszej parafii.
  9.00     + Ludwik Klarycz w 4 rocz. śmierci z rodzicami i teściami.
10.30     + Franciszek Dyrcz w 17 rocz. śmierci z rodzicami i teściami.
12.00     Msza Św. chrzcielna i w rocznicę chrztu. Piotr Magiera, Karolina Smółka – chrzest
15.30     Dantis.
16.30     Nieszpory niedzielne
17.00     + Grzegorz Koprowski w 1 rocz. śmierci.