XXVIII Niedziela Zwykła  13.X  DZIEŃ PAPIESKI
  7.00     + Tadeusz Stalec w rocz. śmierci z żoną Leokadią.
  9.00     Dziękczynna w int. Zuzanny i Stanisława oraz Grażyny z ok. urodzin z prośbą o zdrowie, Boże błog. i opiekę MB Czanieckiej.
10.30     1. Dziękczynna w int. Zofii i Wiesława z ok. 35 rocz. ślubu z prośbą o zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej Czanieckiej  na dalsze lata życia.
          2. + Weronika i Klemens Bogacz z córką Janiną z mężem i zięciem Tadeuszem.
12.00     1. Za parafian.
          2. Dziękczynna w int. Aliny i Jarosława  z ok. rocz. ślubu z prośbą o zdrowie, Boże bł. i opiekę MB Czanieckiej.
          Chrzest.
16.30     Nabożeństwo z modlitwą w intencji Dzieci Utraconych i ich Rodziców połączone z Różańcem.
17.00     + Franciszek Szpila w 8 rocz. śmierci z żoną Heleną i rodzicami z obu stron.

Poniedziałek 14.X   DZIEŃ FATIMSKI
  6.30    Za zmarłych z rodziny Figwerów.
  7.00    + Maria Dudzik do pogrzebu.
17.00    Procesja Fatimska z Kaplicy pod szkołą do Kościoła.
18.00    1. + Edward Bierczak w 9 rocz. śmierci z córką Renatą i rodzicami z obu stron.
         2. Dziękczynna w int. Pauliny z ok. 18 rocz. urodzin z prośbą o zdrowie, Boże bł. i dary Ducha Św. na dalsze lata życia.
         3. Dziękczynna w int. uczestników majówek w Kaplicy pod szkołą z prośbą o zdrowie, i Boże bł. dla rodzin ofiarujących.
         4. + Helena i Tadeusz Sędziak.

Wtorek  15.X
  6.30    + Dariusz Kania do pogrzebu.
  7.00    + Stanisław Błachut z żoną Stanisławą.
17.30    Nabożeństwo różańcowe.
18.00    1. + Leopold Gąsiorek w 31 rocz. śmierci z żoną Weroniką, synem Bronisławem i rodzicami z obu stron.
         2. + Jadwiga Kajor.

Środa  16.X
  6.30    1. + Dariusz Kania do pogrzebu.
          2. + Władysław Janosz do pogrzebu.
  7.00    + Franciszek Kierpiec w rocz. śmierci.
17.30    Nabożeństwo różańcowe.
18.00    Msza Św. w 41 rocz. wyboru kard. Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową.
         + Jan Kanty Matejko z żoną Wiktorią.
         Po Mszy Św. zapalenie lampek i złożenie kwiatów pod pomnikiem Św. Jana Pawła II.

Czwartek  17.X
  6.30    1. + Maria Dudzik do pogrzebu.
          2. + Patrycja Grabka do pogrzebu.
  7.00    + Władysław Rachwał w 4 rocz. śmierci.
17.00    Nabożeństwo do MB Czanieckiej połączone z Nabożeństwem różańcowym.
18.00    + Julia Szpila z mężem Antonim.

Piątek  18.X
  6.30    + Maria Dudzik do pogrzebu.
  7.00    + Stanisław Kaspera w 8 rocz. śmierci z teściami i synem Kazimierzem.
16.00    Dziękczynna w int. wszystkich par małżeńskich, które obchodzą złoty jubileusz 50 lat małżeństwa i więcej niż 50 lat małżeństwa z prośbą o zdrowie, Boże błog. i opiekę MB Czanieckiej.
17.30    Nabożeństwo różańcowe.
18.00    1. + Tadeusza Pałosza w rocz. śmierci.
         2. Dziękczynna w int Ewy i Jarosława Gajczak w 16 rocz. ślubu z prośbą o zdrowie, Boże błog. i opiekę MB Czanieckiej
20. 00     Msza Św. koncelebrowana przez Księży Dekanatu Międzybrodzkiego na powitanie relikwii Św. Melchiora Grodzieckiego.

Sobota  19.X
  6.30     + Maria Dudzik do pogrzebu.
  7.00     + Janina Błasiak z rodzicami z obu stron.
17.00     Msza Św. w rocz. powstania grupy Michael.
17.30     Nabożeństwo różańcowe.
18.00     1. + Józef Gąsiorek w rocz. śmierci.
          2. Dziękczynna z ok. 10 rocz. ślubu z prośbą o zdrowie, Boże bł. i opiekę MB Czanieckiej dla całej rodziny
19.00     Wieczór uwielbienia przy relikwiach Św. Melchiora Grodzieckiego.

XXIX Niedziela Zwykła  20.X
  7.00     + Kazimiera i Tadeusz Romik z rodzicami z obu stron.
  9.00     Dziękczynna w int. Weroniki i Alojzego z ok. 25 rocz. ślubu z prośbą o zdrowie, Boże błog. i opiekę MB Czanieckiej na dalsze lata życia.
10.30     1. Dziękczynna w int. Małgorzaty i Dariusza z ok. 30 rocz. ślubu z prośbą o zdrowie, Boże błog. i opiekę MB Czanieckiej na dalsze lata życia.
          2. Dziękczynna w int. Marii i Karola z ok. 50 rocz. ślubu z prośbą o zdrowie, Boże błog. i opiekę MB Czanieckiej na dalsze lata życia.
12.00     Msza Św. chrzcielna i w rocznicę Chrztu Św. Jakub Parcia, Artur Gach, Bianka Wrona, Klara Wrona, Igor Kanik – chrzest; Nikola Czernik, Mateusz Kuca – roczek.
16.30     Nabożeństwo różańcowe.
17.00     Za parafian.