27 stycznia, w ostatnią niedzielę przed uroczystością Ofiarowania Pańskiego, na wieczornej Mszy Świętej, odwiedzili nas podopieczni Fundacji Braci Golec.

W niedzielę po południu w naszej Czanieckiej Świątyni odbył się niecodzienny koncert kolęd.

Bożonarodzeniowe życzenia ks. proboszcza Wiesława Ostrowskiego z parafii św. Bartłomieja w Czańcu dla parafian oraz gości.

W czwartek, 27 grudnia, rozpoczynamy okres odwiedzin duszpasterskich rodzin naszej Parafii.

Program spowiedzi świętej adwentowej w dekanacie międzybrodzkim.

Codziennie Msza Św. Adwentowa rano o godz. 6.45 a Msza Św. Roratnia dla dzieci, młodzieży i starszych o godz. 17.30.

W niedzielę, 18 listopada świętowaliśmy 10-lecie reaktywacji KSM w Czańcu. Cieszymy się, że nasz oddział znajduje się w parafii, gdzie mamy możliwość działania czynnego włączania się w jej życie.

W setną rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę, w naszej parafii odbyła się uroczysta Msza Święta pod przewodnictwem ks. Proboszcza w intencji naszej Ojczyzny.