W sobotę 28 sierpnia z parafii Czanieckiej udała się pielgrzymka na Dróżki Pana Jezusa do Kalwarii Zebrzydowskiej.

Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 3 do 16 lat do udziału w konkursie „Piórem czy pędzlem uczcijmy sto lat niepodległości".

W dniach 23-25 maja 2018 r. przedstawiciele Akcji Katolickiej z B-B Straconki i Czańca udali się na Ukrainę. Odwiedzili parafię w Haliczu i inne parafie, przekazując pomoc materialną.

Podczas niedzielnej Eucharystii wraz z ks. Adamem Łomozikiem dziękowaliśmy Panu Bogu za 25 jego kapłaństwa. Prosiliśmy też dla niego o zdrowie.

Zaproszenie do udziału w dorocznej pielgrzymce Diecezji Bielsko-Żywieckiej ku czci św. Jana Sarkandra w niedzielę, 3 czerwca 2018 r.

W niedzielę 22 kwietnia 2018 r. wraz z ks. Piotrem, siostrami Antoniną i Benigną i ok 150 parafianami, wybraliśmy się na Trzonkę, aby uwielbić Chrystusa Zmartwychwstałego.

Od III Niedzieli Wielkanocnej rozpoczyna się X Tydzień Biblijny. W tym roku codziennie 20 min. przed Mszą Św. wieczorną czytać będziemy List do Rzymian.

Życzymy Wszystkim Parafianom, aby Chrystus Zmartwychwstały umocnił Waszą wiarę, podniósł na duchu, dał siłę w pokonywaniu trudności codziennego życia, pozwolił z ufnością patrzeć w przyszłość, napełnił Wasze serca radością...