Uroczystość odpustowa ku czci św. Bartłomieja w tym roku była okazją, żeby podziękować świętemu patronowi za opiekę nad naszą czaniecką parafią.

W sobotę 3 sierpnia odbyła się pielgrzymka ok. 60 wiernych z parafii czanieckiej na Dróżki do Kalwarii Zebrzydowskiej.

Konkurs plastyczny adresowany do dzieci i młodzieży w wieku 3-16 lat zamieszkałych na terenie gminy Porąbka.

W niedzielę 2 czerwca, w Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, w naszej wspólnocie parafialnej przeżywaliśmy odpust z racji Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny.

W sobotę 1 czerwca w naszej parafii obchodziliśmy Dzień Chorego.

W poniedziałek 13 maja rozpoczęliśmy w naszej parafii nabożeństwa fatimskie.

Pielgrzymka Diecezji Bielsko-Żywieckiej do Koszyc – miejsca śmierci św. Melchiora Grodzieckiego w 400 rocznicę śmierci.

Zapraszamy na nabożeństwo majowe, codziennie o godzinie 17:30, w niedzielę i święta o godzinie 16:30.