W czwartek, 27 grudnia, rozpoczynamy okres odwiedzin duszpasterskich rodzin naszej Parafii.

Program spowiedzi świętej adwentowej w dekanacie międzybrodzkim.

Codziennie Msza Św. Adwentowa rano o godz. 6.45 a Msza Św. Roratnia dla dzieci, młodzieży i starszych o godz. 17.30.

W niedzielę, 18 listopada świętowaliśmy 10-lecie reaktywacji KSM w Czańcu. Cieszymy się, że nasz oddział znajduje się w parafii, gdzie mamy możliwość działania czynnego włączania się w jej życie.

W setną rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę, w naszej parafii odbyła się uroczysta Msza Święta pod przewodnictwem ks. Proboszcza w intencji naszej Ojczyzny.

W 40. rocznicę wyboru kard. Karola Wojtyły na papieża podziękowaliśmy za naszego rodaka - następcę św. Piotra.

13 października odbyło się w naszej parafii ostatnie nabożeństwo fatimskie.

7 października, w pierwszą niedzielę miesiąca w naszej parafii odbyła się procesja różańcowa.