Porządek prowadzenia Drogi Krzyżowej w Niedziele Wielkiego Postu o godz. 15.00

W piątek 28 lutego rozpoczyna się w naszej parafii wizytacja kanoniczna ks. biskupa Piotra Gregera

W dniach 23-25 lutego 2020 r. w naszym kościele odbędzie się 40 - godzinne nabożeństwo Adoracji Najświętszego Sakramentu.

Bożonarodzeniowe życzenia ks. proboszcza Wiesława Ostrowskiego z parafii św. Bartłomieja w Czańcu dla parafian oraz gości.

W piątek, 27 grudnia, rozpoczynamy okres odwiedzin duszpasterskich rodzin naszej Parafii.

W tym roku z okazji 101 rocznicy odzyskania niepodległości przez nasz naród, w naszej parafii odbyły się uroczystości.

W Uroczystość Wszystkich Świętych na naszym cmentarzu parafialnym zgromadziliśmy się, aby pomodlić się za wszystkich zmarłych.

W dniach od 18 do 20 października miała w naszej parafii miejsce peregrynacja relikwii św. Melchiora Grodzieckiego.