21. X 2018 r.
  1. Dziś nabożeństwo różańcowe o godz. 16. 30 i po różańcu Msza Św. o godz. 17.00.
  2. Przypominamy, że Różaniec w tygodniu jest o godz. 17. 30. Zachęcamy wszystkich parafian do odmawiania różańca a szczególnie młodzież i dzieci.
  3. W dzisiejszą niedzielę przypada niedziela misyjna rozpoczynająca tydzień misyjny.
    W związku z tym Dzieci z Kółka misyjnego poprowadzą w dzisiejszą niedzielę kiermasz misyjny z którego dochód jest przeznaczony na misje.
  4. Spotkanie z Rodzicami dzieci I Komunijnych będzie jutro w poniedziałek 22. X po Mszy Św. wieczornej w Kościele. Serdecznie zapraszamy!
  5. Spotkanie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej będzie we wtorek 23. X po Mszy Św. wieczornej w salce.
  6. W najbliższą środę na wieczorną Msze Św. zapraszamy wszystkich parafian i Wspólnotę Ewangelizacyjną. Po Mszy Św. będzie spotkanie modlitewne Wspólnoty Ewangelizacyjnej na które również zapraszamy wszystkich chętnych.
  7. W czwartek o godz. 17.00 Adoracja N. S. i nabożeństwo do MB Czanieckiej. Zapraszamy do adoracji i na nabożeństwo wszystkich parafian a szczególnie parafian z ul. Ks. Kard. K. Wojtyły od nr 90 do 115 oraz z ul. Pogodnej, Wodnej, Widokowej i Prostej. Nabożeństwo do MB Czanieckiej jest połączone z prośbami i podziękowaniami, które można składać do puszki która jest umieszczona przy ołtarzu Św. Bartłomieja. Zachęcamy do pisania próśb i podziękowań do MB Czanieckiej.
  8. Przypominamy, że zbiórka lampek i zniczy nagrobnych, które chcemy przekazać parafiom Polskim na Ukrainie, będzie trwała jeszcze jutro w poniedziałek 22. X do wieczora, następnie zostaną przekazane na Ukrainę. Zachęcamy do włączenia się w tę akcję i jednocześnie dziękujemy tym wszystkim, którzy pozytywnie odpowiedzieli na naszą prośbę „Bóg zapłać”!
  9. Pragnę bardzo serdecznie podziękować nauczycielom i dzieciom z Przedszkola nr 1 z Czańca za zbiórkę zniczy i lampek, które zostaną przekazane na Ukrainę. Bóg zapłać za włączenie się w tę akcję.
  10. Caritas Diecezji B – Ż zaprasza na galę wręczenia nagrody Caritas Diecezji B – Ż Dzban Św. Jana Kantego. Gala odbędzie się w dniu 26.X.2018 r. (piątek) o godz. 17.00 w Domu Kultury w Kętach przy ul. Żwirki i Wigury 2a.
  11. Składamy serdeczne podziękowanie „Bóg zapłać” tym wszystkim, którzy sprzątali Kościół w minionym tygodniu. O pomoc w sprzątaniu i przydekorowaniu Kościoła w tym tygodniu prosimy: w poniedziałek kaplica pod szkołą od P. Kowalskiej do P. Szlagorów, a w sobotę wszystkie Róże różańcowe
  12. W najbliższy wtorek 23.X w godz. 12.00 do 18.00 Przedszkole nr 1 w Czańcu organizuje w Domu Kultury „Giełdę Rzeczy Używanych”. Organizatorzy zapraszają wszystkich, którzy chcieliby sprzedać ubranka i sprzęty po swoich dzieciach. Można będzie nabyć rzeczy po atrakcyjnych cenach. Szczegóły na plakatach i str. internetowej przedszkola.
  13. Na wypominki roczne i jednorazowe przyjmujemy w kancelarii parafialnej i u siostry w zakrystii. Pamiętajmy w modlitwie o naszych bliskich zmarłych.
  14. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, jest ona do nabycia u ministrantów i u siostry w zakrystii.
  15. Przypominamy, że punkty wyborcze w naszej miejscowości są w obydwóch szkołach i w Domu Kultury!
  16. Wszystkim życzymy miłej niedzieli i dobrego przeżycia tygodnia!