16 VI 2024 r.

1. Nabożeństwo czerwcowe dziś o godz. 16. 30 a po nabożeństwie Msza Św. o godz. 17. 00.
  2. Liturgiczne obchody tygodnia:
    •    W poniedziałek 17 VI – wsp. Św. Brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika.
    •    W środę 19 VI o godz. 18.00 będzie Msza Św. z modlitwą o uzdrowienie. Serdecznie zapraszamy!
    •    W czwartek o godz. 17.00 Adoracja Najśw. Sakramentu i o 17.30 nabożeństwo do MB Czanieckiej. Do adoracji i na nabożeństwo  zapraszamy wszystkich parafian i zachęcamy do pisania próśb i podziękowań do M.B. Czanieckiej.
    •    W piątek 21 VI – wsp. Św. Alojzego Gonzagi, zakonnika. W tym dniu przypada  – zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Msza Św. dziękczynna na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego będzie o godz. 8. 00 dla Szkół Podstawowych Nr 1 i 2 oraz młodzieży. Bardzo serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież, rodziców, nauczycieli i wychowawców na tę Mszę Św. aby podziękować Panu Bogu za wszelkie dobro jakiego doświadczyliśmy w mijającym roku szkolnym. W piątek przypada również III piątek miesiąca po Mszy Św. wieczornej ok. godz. 18.30 będą odmawiane cztery części różańca przed Najświętszym Sakramentem w int. naszej Ojczyzny, zakończone apelem Jasnogórskim o godz. 21.00. Serdecznie zapraszamy!
  3. Okazja do spowiedzi na zakończenie roku szkolnego będzie codziennie ½ godz. przed każdą Mszą Św.
  4. W środę na godzinę 16.00, do ogrodu Sióstr Kanoniczek Ducha św., zapraszamy dzieci i młodzież należące do grup parafialnych (Płomyki Ducha św., Koło Misyjne, Oaza młodzieżowa, ministranci i lektorzy) na wspólne ognisko w ramach zakończenia roku formacyjnego.
  5. W przyszłą niedzielę przypada IV niedziela miesiąca i składka przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Prosimy o ofiarność na ten cel!
  6. Od poniedziałku 24. VI  przez okres wakacji Msze Św. w tygodniu w naszym Kościele będą codziennie o godz. 6.30 i 18.00. Nie będzie Mszy Św. o godz. 7.00.
  7. Prosimy, aby w czasie wakacji sprawy kancelaryjne załatwiać bezpośrednio po Mszy Św. rannej lub wieczornej. Kancelaria w czwartek i w piątek od godz. 16.00 nie będzie czynna
  8. Tegoroczne Dożynki Czanieckie będą w niedzielę 1 września 2024 r. o godz. 12. 00. Dożynki przygotowuje Rejon CZANIEC GÓRNY.
  9. Składamy podziękowanie „Bóg zapłać” za sprzątanie Kościoła w minionym tygodniu.
    O pomoc w sprzątaniu  Kościoła w tym tygodniu prosimy: w poniedziałek z Czańca Górnego od P. Trojaków do P. P. Pałoszów a w sobotę Pasionki od P. Dudziaków do P. Marii Pawińskiej.
  10. Trwają zapisy na Tradycyjną Pieszą Pielgrzymkę diecezji Bielsko _ Żywieckiej na Jasną Górę, która odbędzie się w dniach 6 – 11 sierpień 2024 r.  Zapisy w punktach wyznaczonych (Bielsko – B. , Andrychów, Cieszyn, Czechowice, Oświęcim). Dokładne informacje na temat zapisów są na plakatach, w gablotkach parafialnych i na profilach internetowych.
  11. Przy zakrystii jest do nabycia prasa katolicka.
  12. Wszystkim życzymy miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia!