24.I.2021 r.
  1. Nieszpory niedzielne dziś o godz. 16.30 a po nieszporach Msza Św. o godz. 17.00.
  2. Jak to już zapowiadaliśmy tydzień temu, w dniu dzisiejszym modlimy się i przeżywamy Dzień solidarności z poszkodowanymi przez trzęsienie ziemi w Chorwacji. Do puszek zbierane są ofiary na pomoc poszkodowanym przez kataklizm. Kto chce złożyć taką ofiarę, to puszki na ten cel, są: przy wyjściu głównym z Kościoła w przedsionku i przy ołtarzach Św. Bartłomieja Ap. i NSPJ. Prosimy o pomoc i ofiarność na ten cel.
  3. W czwartek 28. I o godz. 17.00 Adoracja Najśw. Sakramentu i nabożeństwo do MB Czanieckiej. Do adoracji i na nabożeństwo  zapraszamy wszystkich parafian a szczególnie parafian z II strony Domaczki z ul. Bukowskiej, Bajecznej, Błękitnej, Brzoskwiniowej, Białej i Bystrej.
  4. Liturgiczne obchody tygodnia:
        • W poniedziałek 25. I – Święto Nawrócenia Św. Pawła, apostoła.
        • We wtorek 26. I – wsp. Św. biskupów Tymoteusza i Tytusa.
            ◦ W czwartek 28. I – wsp. Św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i dra K – ła.
  5. W tym tygodniu zapraszamy na Mszę Św. rodziny z następujących rejonów kolędowych:
Poniedziałek   25 I  2021    godz. 18.00
    • Cz. Górny - z ul. KKW od nr 151 (p. Dwornik i Surma) do nr 115 p. Sordylów.
    • Cz. Górny - ul. K. W od p. Kadłubickich -Kierpiec do p. Kolber – Kasperek.
    • Cz. Górny od p. Mazgaj – Kopytko do p. Ryłko.
    • Cz. Górny – od. p. Warchał do p. Wiśniowskich.
    • Pniaki - Granica od p. Kocur do p. Teresy i Wiesława Lipowieckich.
    • Pniaki - Granica od p. Kędzia do p. Czarnik-Gałuszka.

Wtorek   26 I  2021    godz. 18.00
    • Zagłebocze ul. Zielona cz. II - od p. Tyrtania do p. Szatan po prawej stronie.
    • Zagłebocze ul Zielona cz. I - od p. Niemczyk - Lachendro do p. Jurdzeń po lewej stronie.
    • Budziany cz. II - od p. Janosz ul. Zdrojowa, Zamkowa, Zachodnia do p. Kudłacik
    • Budziany cz. I - od p. Boleslawa Bogacza z ul. Zagajników, cała ulica Zagłębocze do p. Bolesława Kiznera.

Środa    27 I  2021    godz. 18.00
    • Bukowiec Porąbski Górny od p. Gargaś do p. Prządka – Bieniek.
    • Bukowiec Porąbski Górny od p. Bieniek Stanisław do p. Kolber.
    • Bukowiec Porąbski Dolny do p. Syga do p. Wątor.
    • Bukowiec Porąbski Dolny od p. Kilijan do p. Baścik.

Czwartek    28 I  2021    godz. 18.00
    • Podkamienne - ul. Błonie od p. Jurczak - Mazur - Sowa, ul. Beskidzka nr 1 do 6 do p. Bukowskich, potem pani Janosz - Kołaczek, ul. Bukowa do góry, ul. Borowa, ul. Błonie (domy od góry) i dalszy ciąg ul. Beskidzkiej do p. Nalborczyk.
    • Górnica Bukowska od p. Kierpiec do p. Prus (strona parzysta) wraz z ul. Brzozową.
    • Górnica Bukowska od p. Kazimierza Kowalskiego do p. Romik (strona nieparzysta) wraz z ul. Brzoskwiniową. - od godz.
    • Łęg od p. Genowefy Kula do nr 15 z bocznymi uliczkami.
    • Bukowiec Czaniecki: od p. Stalec - Mika do p. Sadlik – Nowakowski.
    • Bukowiec Czaniecki: od p. Bryndza - Adamus do p. do P. Bączków.

Piątek     29 I  2021    godz. 18.00
    • Domy pod Kościołem od ul. Bratniej 3 (od zakrętu) i dalej ul. Bukowska w stronę kościoła, ul. Brzegowa, Bluszczowa, Kalinowa.
    • Aleja Fabryczna - ul. Królewska od p. Martyniaków, ul. Kasztanowa, Koralowa oraz Kęcka do p. Kąkolów
    • Kępa: ul. Kościelna od Pomnika do „Kaplicy Miłosierdzia”.
    • Osiedle na Krzyżówce.
    • Potok: ul. Kryształowa od nr 2 po prawej, lewą powrót i dalej ul. Krucza.
6. Składamy serdeczne podziękowanie „Bóg zapłać” za sprzątanie Kościoła w minionym tygodniu. O pomoc w sprzątaniu i dekorowaniu Kościoła w tym tygodniu prosimy: w poniedziałek Bukowiec Czaniecki c.d. od P. Janoszowej do P. Syga  a w sobotę od P. Mularczyka do P. Józefy Błasiak.
7. Dziś w IV Niedziela miesiąca, składka jest przeznaczona na potrzeby naszej parafii. Składamy serdeczne podziękowanie za złożone na ten cel ofiary „Bóg zapłać!”.
8. Przy zakrystii jest do nabycia prasa katolicka Gość Niedzielny, Niedziela czy inne...
9. Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia!