10.II.2019 r.
  1. Nieszpory niedzielne dziś o godz. 16.30.
  2. Dziś przed Kościołem można złożyć ofiarę na Radio Maryja i TV TRWAM.
  3. Dar krwi będzie można złożyć w dzisiejszą niedzielę 10. II 2019 r. od godz. 9.00 do 15.00 w Domu Katechetycznym przy Kościele NSPJ w Kętach.
  4. W czwartek o godz. 17.00 Adoracja Najśw. Sakramentu i Nabożeństwo do Matki Bożej Czanieckiej. Zapraszamy do adoracji i na nabożeństwo wszystkich parafian a szczególnie parafian z Podkamiennego z ul. Błonie, Borowej, Bukowej i Beskidzkiej. Zachęcamy do pisania próśb i podziękowań do MB Czanieckiej, które można wrzucić do puszki przy ołtarzu Św. Bartłomieja Ap. W ostatni czwartek miesiąca, będzie odprawiona Msza Św. we wszystkich intencjach, w których modlić się będziemy w miesiącu lutym.
  5. Z racji ferii zimowych Msze Święte w tygodniu będą o godz. 6.30 i 7.00 a we czwartki i soboty o 6.30, 7.00 i 18.00.
  6. Składamy serdeczne podziękowanie „Bóg zapłać” tym wszystkim, którzy sprzątali Kościół w minionym tygodniu. O pomoc w sprzątaniu i przydekorowaniu Kościoła w tym tygodniu prosimy: w poniedziałek z Bukowiec Porąbski c.d. do P. Bieńków, a w sobotę do P. Pałoszów.
  7. Przypominamy, że nastąpiła zmiana numeru konta parafialnego. Aktualny numer konta jest podany na stronie internetowej parafii i w Natanaelu.
  8. Związek Dużych Rodzin Trzy Plus zaprasza na pierwsze, organizacyjne spotkanie przedstawicieli rodzin wielodzietnych, które posiadają trójkę i więcej dzieci z terenu Porąbki, Czańca, Bulowic, Miedzybrodzia, Bujakowa i Kobiernic. Spotkanie odbędzie się we wtorek 12 lutego 2019 r. w Sali Domu Kultury w Porąbce o godz. 18.00.
  9. Ogłoszenie Wójta Gminy: Wszyscy mieszkańcy którzy w tym roku są zainteresowani uzyskaniem dofinansowania do wymiany starych kotłów, budowy przydomowych oczyszczalni ścieków oraz demontażu i wywozu wyrobów zawierających azbest, proszeni są o złożenie stosownego wniosku w Urzędzie Gminy Porąbka do dnia 28 lutego br.
  10. XXI Zimowe Igrzyska Abstynentów odbędą się w niedzielę, 24 lutego 2019 r. w Brennej. Rozpoczęcie Mszą Św. o godz. 9.00 w Kościele Św. Jana Chrzciciela w Brennej Centrum.
  11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej – jest ona do nabycia w zakrystii lub u ministrantów.
  12. Wszystkim życzymy miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia!