20.VI.2021 r.

1. Dziś Nabożeństwo czerwcowe o godz. 16.30 a po nim Msza Św. o godz. 17.00.
  2. W dzisiejszą niedzielę 20.VI będzie zbiórka do puszek przed Kościołem na pogorzelców z Kobiernic, którym w zeszłym roku 16.X.2020 r. wybuch gazu zniszczył dom. Prosimy o pomoc i wsparcie poszkodowanych!
  3. Bp diecezji bielsko-żywieckiej Roman Pindel z dniem 19 czerwca 2021 roku odwołuje dyspensę od obowiązku uczestnictwa w Mszy świętej niedzielnej oraz w święta nakazane.
  4. Liturgiczne obchody tygodnia:
    • W poniedziałek 21.VI – wsp. Św. Alojzego Gonzagi, zakonnika.
    • W czwartek 24.VI – Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela. O godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i o godz. 17.30 i nabożeństwo do MB Czanieckiej połączone z nabożeństwem czerwcowym. Do adoracji i na nabożeństwo zapraszamy wszystkich parafian a szczególnie parafian z Bukowca Porąbskiego Dolnego z ul. Bystrej, Bukowskiej, Brzoskwiniowej, Brzozowej, Braterskiej i Beskidzkiej. Zachęcamy do pisania próśb i podziękowań do MB Czanieckiej.
  5. W czwartek Msza Św. o godz. 18.00 będzie w intencji wszystkich próśb i podziękowań jakie zanosiliśmy do Boga przez wstawiennictwo MB Czanieckiej w miesiącu czerwcu.
  6. W piątek 25.VI przypada – zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Msze Św. dziękczynne na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego będą w naszym Kościele: we wtorek 22.VI o godz. 16.30 dla kl. od IV do VIII z obu szkół oraz w środę 23.VI o godz. 16.30 dla kl. od I do III z obu szkół i przedszkole. Bardzo serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież, rodziców, nauczycieli i wychowawców na tę Mszę Św. aby podziękować Panu Bogu za wszelkie dobro jakiego doświadczyliśmy w mijającym roku szkolnym.
  7. Okazja do spowiedzi na zakończenie roku szkolnego będzie codziennie ½ godz. przed każdą Mszą Świętą.
  8. W przyszłą niedzielę przypada IV niedziela miesiąca i składka przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.
  9. Składamy serdeczne podziękowanie „Bóg zapłać” za sprzątanie Kościoła w minionym tygodniu. O pomoc w sprzątaniu i dekorowaniu Kościoła w tym tygodniu prosimy: w poniedziałek Czaniec Górny od P. Gwoździewiczów do P. Szlagor a w sobotę c.d. od P. Smołków do P. Blarowskich.
  10. Przy zakrystii jest do nabycia prasa katolicka Niedziela, Gość Niedzielny czy inne...
  11. Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia!