18. VIII 2019 r.
  1. Nieszpory niedzielne dziś wyjątkowo o godz. 15.30 a po nich Msza Św. o godz. 16.00.
  2. Dzisiaj Odpust Parafialny ku czci Św. Bartłomieja Apostoła. Msze Święte w naszym Kościele parafialnym o godz. 7.00, 9.00, 11.00 i wyjątkowo o godz. 16.00. Suma odpustowa z procesją będzie o godz. 11.00.  Z racji odpustu nie będzie Mszy Św. o godz. 12.00. A po południu wyjątkowo o godz. 15.30 – Nieszpory niedzielne i o godz. 16.00 Msza Święta. Z racji Odpustu Parafialnego można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  3. Dzisiaj zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w V Rodzinnym Festynie Parafialnym, który rozpocznie się w od godz. 16.00 na parkingu przy parafii. Podczas festynu, będzie też wiele atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Więcej informacji na plakatach oraz na stronie facebook KSM Czaniec. Bardzo serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w festynie parafialnym. Przychodźmy tu całymi rodzinami i świętujmy to nasze parafialne święto Św. Bartłomieja Ap.
  4. Msza Św. w czasie której podziękujemy Ks. Tomaszowi za jego pracę w naszej parafii będzie odprawiona w czwartek 22.VIII o godz. 18.00 w naszym Kościele parafialnym. Serdecznie zapraszam na tę Msze Św. wszystkich parafian.
  5. W czwartek o godz. 17.00 Adoracja Najśw. Sakramentu i nabożeństwo do MB Czanieckiej. Zapraszamy do adoracji i na nabożeństwo wszystkich parafian a szczególnie parafian z Łęgu z ul. Bratniej, Bukietowej, Bzów, Bukowskiej, Brzegowej, Bluszczowej i Kalinowej. Zachęcamy do pisania próśb i podziękowań do MB Czanieckiej.
  6. W najbliższą sobotę 24.VIII  Ks. Biskup zaprasza do wzięcia udziału w uroczystościach na tzw. Trójstyku, gdzie modlić będziemy się o pokój i jedność między narodami. Początek o godz. 9.15 w kościele w Jaworzynce Trzycatku, skąd wyruszy procesja na Trójstyk, gdzie będzie sprawowana Msza Św. z udziałem wiernych trzech narodów. Serdecznie zapraszamy!
  7. Składamy serdeczne podziękowanie „Bóg zapłać” za sprzątanie Kościoła w minionym tygodniu. O pomoc w sprzątaniu i dekorowaniu Kościoła w tym tygodniu prosimy: w poniedziałek II Strona Domaczki c.d. od P. Wojyłów – Rodaków do P. Iskierka a w sobotę c.d. od P. Wróblewskich do P. Pszczółków.
  8. W przyszłą niedzielę 25.VIII przypada IV Niedziela miesiąca i składka przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii! Na Mszy Św. o godz. 10.30 powitamy nowego Ks. Wikarego.
  9. Przypominamy, że nasza Diecezja Bielsko-Żywiecka organizuje jednodniową pielgrzymkę do Koszyc na Słowacji – miejsca śmierci Św. Melchiora Grodzieckiego w 400 rocz. Jego śmierci. Pielgrzymka odbędzie się w sobotę 12.X.2019 r. Program jest wywieszony w gablotkach parafialnych. Koszt pielgrzymki to 110 zł. od osoby. Zapisy w naszej parafii w zakrystii do 15.IX.2019 r. Przy zapisach wpłacamy zaliczkę w wysokości 40 zł. Zachęcamy do podjęcia się pielgrzymowania do Koszyc na Słowacji. W tym dniu odbędą się tam główne uroczystości religijne związane z 400 rocznicą śmierci Św. Melchiora Grodzieckiego.
  10. Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia.