Wizyta duszpasterska zwana Kolędą w tym roku się nie odbędzie. Idąc przykładem sąsiednich parafii  pragniemy zorganizować Msze Św. za parafian z poszczególnych rejonów Kolędowych. Od wtorku 19.I odprawiamy w naszym Kościele Msze Św. za rejony Kolędowe o godz. 18.00. Zapraszamy na te Msze Św. po jednym przedstawicielu z każdej rodziny.

Modlitwa o błogosławieństwo w domach - pilik pdf

Plan Mszy Św. za rejony kolędowe:

Wtorek  19.I.2021   godz. 18.00
1. Cz. Dolny - od p. Bakalarskich, ul. Korzenna, Kręta.
2. Cz. Dolny - od p. Noworyta - Kotlarczyk, część ul. Kęckiej (nr 42, 42a, 33, 34, 34a, 36), cała ul. Konwaliowa po obu stronach do p. Kajor oraz ul. Krokusów.
3. Osteria.
4. Cz. Dolny – ul. Krótka. Kamienna, Kęcka do nr 25 i powrót do nr 3.

Środa   20.I.2021   godz. 18.00
1. Osiedle Tysiąclecia p. Foryś - Skok do p. Rokowskich ul. Cedrowa prawą stroną do p. Drewniany, później po obu stronach do P. Wojciechowski – Berek.
2. Domy za Cmentarzem I – (ul. KKW 62-82, ul. Pejzażowa, ul. Wesoła, ul. Bratków).
3. Domy za Cmentarzem II – Cierniowa do P. Szlagor (ul. Cierniowa, ul. Cisowa, ul. Brzegowa, ul. Cytrynowa).
4. Domy koło stadionu, ul. Czeremchowa i dalej Gąsiorkówka.
5. Przytnica.

Czwartek   21.I.2021   godz. 18.00
1. Pasionki - od góry po prawej stronie - od p. Dudziak do p. Prus. ul. Lazurowa, Lipowa Lustrzana, Literacka, Liliowa Leśna (p.Wróbel, Kudłacik Maria i Pawińska Maria.
2. Pasionki Stawy - od góry po lewej stronie od p. Marczak do p. Elżbieciak, ul. Leśna, Miodowa, (Czulak, Młocek, Młocek), ul. Leszczynowa, ul. Lodowa i z Lodowej na Górkę (Gałuszka, Legut Możdżeń Elżbieciak).
3. Cygańskie - od p. Gruczyńskich do p. Pałoszów.
4. Cygańskie - od p. Marii Wróbel do p. Piętków.

Piątek   22.I.2021   godz. 18.00
1. Podkamienne - od góry - ul Macierzankowa, Makowa, Beskidzka, Bławatków od p. Duraj do p. Żelaźnicki.
2. II Str. Domaczki - od P. Pałosz do P. Skrudlik.
3. II strona Domaczki: od p. Marusarz do p. Rudzkich.
4. II Str. Domaczki - od P. Wróblewskich do p. Gąsiorek – Grajny.
5. II Str. Domaczki - od P. Kowalskich do p. Zacny – Botko.
6. II strona Domaczki od p. Olbrzymek do p. Iskierki.

Poniedziałek   25.I.2021   godz. 18.00
1. Cz. Górny - z ul. KKW od nr 151 (p. Dwornik i Surma) do nr 115 p. Sordylów.
2. Cz. Górny - ul. K. W od p. Kadłubickich -Kierpiec do p. Kolber – Kasperek.
3. Cz. Górny od p. Mazgaj – Kopytko do p. Ryłko.
4. Cz. Górny – od. p. Warchał do p. Wiśniowskich.
5. Pniaki - Granica od p. Kocur do p. Teresy i Wiesława Lipowieckich.
6. Pniaki - Granica od p. Kędzia do p. Czarnik-Gałuszka.

Wtorek   26.I.2021    godz. 18.00
1. Zagłebocze ul. Zielona cz. II - od p. Tyrtania do p. Szatan po prawej stronie.
2. Zagłebocze ul Zielona cz. I - od p. Niemczyk - Lachendro do p. Jurdzeń po lewej stronie.
3. Budziany cz. II - od p. Janosz ul. Zdrojowa, Zamkowa, Zachodnia do p. Kudłacik
4. Budziany cz. I - od p. Boleslawa Bogacza z ul. Zagajników, cała ulica Zagłębocze do p. Bolesława Kiznera.

Środa   27.I.2021    godz. 18.00
1. Bukowiec Porąbski Górny od p. Gargaś do p. Prządka – Bieniek.
2. Bukowiec Porąbski Górny od p. Bieniek Stanisław do p. Kolber.
3. Bukowiec Porąbski Dolny do p. Syga do p. Wątor.
4. Bukowiec Porąbski Dolny od p. Kilijan do p. Baścik.

Czwartek   28.I.2021    godz. 18.00
1. Podkamienne - ul. Błonie od p. Jurczak - Mazur - Sowa, ul. Beskidzka nr 1 do 6 do p. Bukowskich, potem pani Janosz - Kołaczek, ul. Bukowa do góry, ul. Borowa, ul. Błonie (domy od góry) i dalszy ciąg ul. Beskidzkiej do p. Nalborczyk.
2. Górnica Bukowska od p. Kierpiec do p. Prus (strona parzysta) wraz z ul. Brzozową.
3. Górnica Bukowska od p. Kazimierza Kowalskiego do p. Romik (strona nieparzysta) wraz z ul. Brzoskwiniową. - od godz.
4. Łęg od p. Genowefy Kula do nr 15 z bocznymi uliczkami.
5. Bukowiec Czaniecki: od p. Stalec - Mika do p. Sadlik – Nowakowski.
6. Bukowiec Czaniecki: od p. Bryndza - Adamus do p. do P. Bączków.

Piątek   29.I.2021    godz. 18.00
1. Domy pod Kościołem od ul. Bratniej 3 (od zakrętu) i dalej ul. Bukowska w stronę kościoła, ul. Brzegowa, Bluszczowa, Kalinowa.
2. Aleja Fabryczna - ul. Królewska od p. Martyniaków, ul. Kasztanowa, Koralowa oraz Kęcka do p. Kąkolów
3. Kępa: ul. Kościelna od Pomnika do „Kaplicy Miłosierdzia”.
4. Osiedle na Krzyżówce.
5. Potok: ul. Kryształowa od nr 2 po prawej, lewą powrót i dalej ul. Krucza.

Poniedziałek   1.II.2021    godz. 18.00
1. Cz. Dolny domy k. Dworu, Górnica Dworska, ul. Dogodna, Dwór, dalej ul. Długa numery nieparzyste od 15 do 7 dalej ul. Dostatnia i Południowa.
2. Cz. Dolny domy k. Dworu, Górnica Dworska, ul. Drzewna, Długa po obu str do nr.5 i dalej nr parzyste.
3. Cz. Dolny hurtownia farb - od p. Nalborczyk, do p. Błasiak – Hyliński.
4. Cz. Dolny hurtownia farb - od p. Marczak do p. Adamus.