Za nami cudowny czas ferii zimowych. W tym roku dla dzieci i młodzieży, należących do parafialnych grup, został zorganizowany wyjazd do Białego Dunajca.

W czasie tego wyjazdu zwiedziliśmy: Pustelnię św. br. Alberta w Kuźnicy. W małej Kaplicy św. brata Alberta uczestniczyliśmy we mszy św. odprawianej przez ks. Marcina. Zwiedziliśmy Muzeum Tatrzańskiego Parku Narodowego oraz Skocznie - „Wielką Krokiew”. Zażyliśmy kąpieli na termach w Bukowinie Tatrzańskiej, a także mieliśmy możliwość pogrania w kręgle. Na pobliskiej górce, niedaleko naszego ośrodka, odbyły się zabawy na śniegu, a dla chętnych S. Konstancja zorganizowała naukę jazdy na nartach pod opieką doświadczonego instruktora. Odwiedziliśmy Sanktuarium Matki Bożej na Krzeptówkach oraz każdy mógł dokonać zakupów na Krupówkach. Co wieczór odbywały się zabawy w ramach tzw. „pogodnego wieczorku”. Każdego dnia mieliśmy możliwość uczestniczenia w modlitwie i mszy św. W ostatnim dniu przed wyjazdem zostało zorganizowane spotkanie Synodalne, podczas którego każda z grup mogła wypowiedzieć się na temat Kościoła. Czym jest Kościół oraz co można by było w nim zmienić? Wszystkie wypowiedzi zostały zawarte na pięknych plakatach, które wykonały dzieci i młodzież.
Dziękujemy S. Konstancji, ks. Marcinowi za opiekę i zorganizowanie tegorocznego wyjazdu feryjnego.