W ramach ogólnopolskiego projektu edukacyjnego „Podaj dobro dalej”, 10 kwietnia w Domu Kultury w Czańcu, odbyło się charytatywne przedstawienie w wykonaniu grupy dziecięco-młodzieżowej z s. Konstancją o nazwie „Przyjaciele Anioła Pokoju”.

W programie zaprezentowano:
- wspomnienie ś.p. Heleny Kmieć, inspiratorki do pomagania,
- chwilę poezji i refleksji „Człowiekiem być...” oraz Orędzie św. Jana Pawła II o pokoju.
- Pantomimę: Podaj dobro dalej!
- Śpiew zespołu „Moderato” pod kierunkiem muzycznym P. Teresy Romik,
- Kiermasz ciast na cele akcji dla potrzebujących.

„Przyjaciele Anioła Pokoju” dziękują wszystkim, którzy przybyli na to spotkanie oraz tym, którzy na różny sposób przyczynili się do jego organizacji.
Tegoroczna Edycja, polegająca na przeprowadzeniu dwóch różnych akcji pomocy ludziom trwa do 22 kwietnia. Wkrótce ukaże się podsumowanie działań naszej grupy z Czańca! Warto wspomnieć, że naszymi ambasadorkami są uczennice z kl. 8 i 7 (5 osób) należące do „Płomyków Ducha Świętego”.