Wspólnota ewangelizacyjna zaprasza do wspólnego wyjścia w góry, w ramach corocznych spotkań na szczytach Beskidów organizowanych w czasie wakacji przez franciszkanów z Rychwałdu: „Ewangelizacja w Beskidach”.

W każdą sobotę wakacji wybraną trasą podążamy na szczyt na którym o 12.00 odprawiona jest msza święta. Mapa ze szczytami dostępna jest na stoliku pod chórem. Bliższe informacje na temat dostępnych tras ich trudności i długości będą dostępne w internecie kilka dni przed każdą sobotą. Dojazd do parkingu z którego wyrusza się szlakiem na szczyt we własnym zakresie.
Jeżeli ktoś miałby problem z transportem można dzwonić pod numer  535165476  w celi rezerwacji miejsca na dojazd z Czańca na parkingu z którego wyrusza się na szlak i z powrotem. Zachęcamy do wspólnej wędrówki oraz ewangelizacji siebie i innych.