W niedzielę - 30 października - która kończyła Tydzień Misyjny, w naszej parafii odbył się kiermasz ciast, przeprowadzony przez Parafialne Koło Misyjne. Dochód ze sprzedażny został przeznaczony na Misję.

Tydzień Misyjny, przeżywaliśmy pod hasłem „Będziecie moimi świadkami”.
Każdy z nas poprzez sakrament chrztu świętego staje się misjonarzem. Posłani do pełnienia misji, mamy być przede wszystkim świadkami Chrystusa tam, gdzie żyjemy na co dzień, w rodzinie, pracy, szkole, wśród przyjaciół i znajomych.
Być świadkiem Jezusa oznacza mieć z Nim relację, stawiać Go na pierwszym miejscu jako najlepszego przyjaciela i być gotowym do poświęceń dla Niego.
W niedzielę po mszy św. o 10.30 nastąpiło także rozstrzygnięcie Konkursu na Najpiękniejszy Różaniec. Dziękujemy wszystkim za wykonanie pięknych Różańców, a zwycięzcom gratulujemy!